انتخاب بهترین دمبل + معرفی ۵۱ دمبل با کیفیت و ارزان

انتخاب بهترین دمبل ؛ این وسیله ورزشی که برای تناسب اندام و انجام انواع حرکات ورزشی جزو تجهیزات ضروری و پایه به شمار می رود . در این مقاله به نحوه انتخاب دمبل مناسب بپردازیم . اگر به دنبال یک راهنمای کامل برای خرید دمبل + لینک خرید دمبل های مختلف می باشید . تا انتهای این مقاله در ایران محتوا با ما همراه باشید زیرا قصد داریم در کنار معرفی انواع دمبل ها به همراه راهنمای خرید ؛ ۵۱ دمبل با قیمت ارزان و مناسب را نیز معرفی کنیم.

راهنمای خرید دمبل

مقدمه 

دمبل به زبان لاتین یا انگلیسی DumBBell وسیله ای ورزشی است که برای تناسب اندام و تقویت عضلات دست ، بازو ، ساعد و … کاربردهای فراوانی دارد . بسیاری از بدنسازان برای تقویت عضلات خود از دمبل ها استفاده می کنند . علاوه بر این افرادی که قصد دارن وزن خود را کاهش دهند نیز استفاده از دمبل ها می توانید بسیار مفید واقع شود . هم چنین در ورزش ایروبیک نیز دمبل ها کاربردهای فراوانی دارند . به همین دلیل می توان این وسیله ورزشی را جز یکی از مهمترین تجهیزات به شمار آورد که در بسیاری حرکات مورد استفاده قرار میگیرد . در ادامه به معرفی و بررسی انواع دمبل می پردازیم.

راهنمای انتخاب دمبل

انواع دمبل

دمبل ها به طور کلی به سه دسته مختلف دمبل های ایروبیک ، دمبل های ثابت و دمبل های قابل تنظیم تقسیم بندی می شوند . همونطور که از نامشان پیداست . هر دسته از دمبل ها مخصوص فعالیت های ورزشی خاص خودش هست. 

دمبل های ایروبیک : دمبل های ایروبیک همانطور که از نامش پیداست مناسب برای حرکات ایروبیک می باشد . این گونه دمبل ها معمولا وزن خیلی زیادی ندارند . از طراحی ساده ای برخوردار هستند تا به هنگام حرکات برای ورزشکار مشکلی پیش نیاید . اگر طرفدار ورزش های هوازی و ایروبیک هستید بدون شک داشتن دمبل ایروبیک یکی از نیازهای اساسی شما به شمار می رود . دمبل های ایروبیک معمولا وزنی بین ۵۰۰ گرم الی ۱۰ کیلوگرم را دارا هستند و معمولا بصورت جفت مورد استفاده قرار میگیرند . با توجه به وزن کمی کم دمبل ها ، می توان از این دمبل ها در منزل برای انواع فعالیت ورزشی نیز استفاده کرد.اگر قصد خرید دمبل های با کیفیت با قیمت مناسب دارید در انتهای همین پست چندین دمبل ایروبیک با قیمت ارزان و با کیفیت بالا معرفی شده است که می توانید متناسب با نیاز خود اقدام به تهیه دمبل دلخواه کنید.

دمبل های ثابت : دمبل های ثابت نیز از جمله دمبل هایی است که در تناسب اندام و بدنسازی ها کاربرد بسیاری دارد . دمبل های ثابت ، همانطور که از نامش پیداست وزن مشخصی را دارا می باشند . همچنین طراحی آنها می تواند به شکل های مختلفی از جمله شش ضلعی ، دایره ای و … باشد.  از لحاظ جنس نیز دمبل های ثابت به چندین دسته  یورتان ، هگزاگونالی ، کرومی و لاستیکی تقسیم بندی می شوند که هر کدام نیز ویژگی های خاص خود را دارا می باشند.داخل هر باشگاه بدنسازی و تناسب اندام می توان به تعداد بالایی دمبل با وزن های مختلف یافت . از همین رو می توان گفت دمبل های ثابت جز یکی از اساسی ترین تجهیزات هر بدنسازی به شمار می رود . مانند دمبل های ایروبیک نیز در انتهای این پست چندین دمبل با کیفیت از نوع ثابت معرفی شده است که می توانید با مقایسه محصولات ، یک دمبل مناسب برای فعالیت های ورزشی خود تهیه کنید.

دمبل های قابل تنظیم : باز هم از نام دمبل ، نواع آن مشخص است ! دمبل های قابل تنظیم به گونه ای هستند که می توانید متناسب با نیاز خود وزنه های آنرا کم و زیاد کنید .  این نوع دمبل های معمولا از یک میله ، پیچ و واشر تشکیل شده اند . که می توانید وزنه ها با وزن های مختلف را بر روی میله سوار کرده و دمبل با وزن مورد نیاز خود را بسازید . اگر میخواهید دستی باز در وزن دمبل خود داشته باشید . دمبل های قابل تنظیم می توانند گزینه مناسبی برای شما باشد . معمولا اینگونه دمبل های توسط بدنسازهای حرفه ای که نیاز به دمبل با وزن های مختلفی دارند مورد استفاده قرار میگیرد. علاوه بر این اگر فضای کافی برای انواع دمبل با وزن های مختلف ندارید . این گونه دمبل با اشغال فضایی کم می تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد.

راهنمای انتخاب دمبل

جمع بندی این بخش 

در کل سه نوع دسته بندی برای دمبل ها می توان در نظر گرفت ، دمبل های ایروبیک با وزن ۵۰۰ الی ۱۰ کیلوگرم مناسب برای ورزش های هوازی ، دمبل های ثابت مناسب برای بدنسازی و تناسب اندام با وزن ۱ کیلوگرم الی ۱۰۰ کیلوگرم و در نهایت دمبل های قابل تنظیم که متناسب با نیاز ورزشکار قابل تنظیم می باشد. تصاویر دمبل ها به همراه قیمت آنها را می توانید در انتهای همین پست مشاهده بفرمایید.

نکات مهم هنگام انتخاب بهترین دمبل

در هنگام خرید دمبل ها باید به یک سری نکات ریز و درشت توجه داشت . در این بخش قصد داریم بطور خلاصه به کلیه نکاتی که هنگام خرید دمبل باید به آن توجه داشته باشید را مورد بحث و بررسی قرار دهیم . همراه ما باشید.

راهنمای خرید دمبل

نوع دمبل : اولین نکته و مهمترین نکته که هنگام خرید دمبل باید به آن توجه داشت نوع دمبل ها می باشد . همواره سعی کنید متناسب با توان خود دمبل ها را انتخاب و خریداری نمایید . همانطور که در بخش قبلی گفته شد . دمبل های ایروبیک که معمولا رنگارنگ هستند و دارای یک روکش خاص نیز می باشند مناسب برای ورزش های هوازی هستند ، دمبل های ثابت برای بدنسازی و تناسب اندام و دمبل های قابل تنظیم نیز برای همین امر مورد استفاده قرار میگیرند. با توجه به توان و حیطه ای که قصد انجام فعالیت در آن را دارید یک دمبل مناسب برای خود انتخاب کنید.

جنس دمبل : جنس دمبل ها نیز بسیار متفاوت و متنوع می باشد . هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید که قطر و طول دمبل هماهنگی لازم با دست و انگشتان شما را داشته باشد . علاوه بر این باید توجه داشت که جنس میله آن سر نباشد و بتوان آنرا به خوبی در دست گرفت . جنس وزنه ها و کلی دمبل ها نیز ممکن از لاستیک ، یورتان ، کرومی و … باشد . با توجه به محیطی که قصد انجام فعالیت دارید سعی کنید جنس مناسب را انتخاب کنید . برای مثال اگر در محیطی آسیب پذیر در حال فعالیت هستید سعی کنید از دمبل هایی با روکش لاستیکی استفاده نمایید تا کمتر آسیب به محیطی که در آن در حال فعالیت می باشد ، وارد شود.

شکل دمبل : دمبل ها نیز دارای اشکالی مختلفی از جمله شش ضلعی ، دایره ای و … می باشند . اگر برای دمبل های خود پایه و محلی ندارید . می توانید از دمبل های شش ضلعی که به راحتی بر روی زمین سر نمی خوردند استفاده کنید . البته قابل ذکر است که بسیاری از دمبل ها دارای شیارهایی بر روی وزنه های خود هستند که تا حد امکان از لغزش آنها بر روی زمین جلوگیری می کند . شکل دمبل ها نیز از جمله نکاتی هست که باید به آن به اندازه کافی توجه داشت.

وزن دمبل : همانطور که گفته شد . دمبل ها بستگی به نوعی که دارند دارای وزن های مختلفی نیز می باشند . بهتر است هنگام خرید دمبل در وهله اول متناسب با حیطه فعالیت و حرکات ورزشی که قصد انجام آن دارید دمبل تهیه کنید و در وهله دوم نیز متناسب با توان و قدرت خود ، یک وزن مناسب از دمبل هارا انتخاب و سپس خریداری کنید. البته در دمبل های قابل تنظیم این بحث صدق نمی کند . پس سعی کنید پیش از خرید دمبل ابتدا مشخص کنید که هدف شما از خرید دمبل چه چیزی هست ؟ برای لاغری ؟ برای ورزش های هوازی ؟ برای تناسب اندام یا تقویت عضلات ؟ پس از تعیین حیطه فعالیت سپس اقدام به مقایسه و خرید دمبل دلخواه خود کنید.

قیمت دمبل : همانطور که به آن اشاره شد دمبل ها انواع مختلفی دارند . برندها مختلف و متنوعی در حال تولید دمبل های ورزشی هستند . قیمت نیز یک فاکتور مهم در انتخاب دمبل مناسب به شمار می رود . ما در این پست سعی کردیم برترین دمبل ها با قیمت مناسب و کیفیت عالی را گردآوری کنیم تا کاربران بتوانند در کنار راهنمای خرید انواع دمبل ، با انواع دمبل های ورزشی نیز آشنا شوند . برای مشاهده لیست کامل دمبل ها به انتهای همین پست مراجعه فرمایید.

اگر بخواهیم بخش نکات مهم هنگام خرید دمبل را جمع بندی کنیم باید بگوییم که

اولین نکته مهم در هنگام خرید دمبل ، نوع دمبل می باشد . اگر قصد انجام ورزش های هوازی ، کاهش وزن ، ایروبیک و فعالیت های سبک دارید دمبل های ایروبیک می تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد . اگر می خواهید تناسب اندام داشته باشید و فعالیت های سنگین تری انجام دهید دمبل های ثابت و اگر هم می خواهید دستی باز در کنترل وزن دمبل داشته باشید دمبل های قابل تنظیم گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

از جمله دیگر نکات مهم هنگام خرید دمبل می توان به قیمت آن ، شکل ظاهری و جنس دمبل اشاره کرد . توجه داشتن به قطر ، طول دمبل ، شکل وزنه نیز بسیار حائز اهمیت می باشد . اگر در فاقد پایه دمبل هستید پیشنهاد می شود از دمبل هایی که حداقل لغزش در سطح زمین دارند استفاده نمایید . در اخر این پست نیز دمبل هایی با ویژگی های مختلف لیست شده است که می توانید با مقایسه کلیه موارد گفته شده محصول دلخواه خود را یافته و اقدام به خرید دمبل نمایید.

انتخاب بهترین دمبل

خلاصه و جمع بندی نهایی راهنمای خرید دمبل :

دمبل ها به طور کلی به دسته ثابت ، ایروبیک ، قابل تنظیم تفسیم بندی می شوند . اگر تازه کار هستید و قصد انجام ورزش هوازی و ایروبیک دارید ، دمبل های ایروبیک با بازه وزنی ۵۰۰ گرم تا ۱۰ کیلوگرم برای شما پیشنهاد می شود . دمبل های ثابت نیز که جنس های مختلفی از جمله لاستیکی ، کرومی ، یورتان و … دارا می باشند وزنی در محدوده ۱ الی ۱۰۰ کیلوگرم دارا هستند که مناسب برای تناسب اندام و پروش آن می باشد . دمبل های قابل تنظیم نیز برای افراد حرفه ای پیشنهاد می شود که قصد دارن دمبل با وزن های دلخواه داشته باشند.

در هنگام خرید نیز باید به نکاتی از جمله نوع دمبل ، وزن ، جنس ، قیمت و … توجه داشته باشید . در این پست همانطور که در ابتدا گفته بودیم تعداد زیادی دمبل پرطرفدار و محبوب که هم قیمت مناسبی دارند و هم کیفیت قابل قبول را لیست کرده ایم تا شما عزیزان بتوانید متناسب با نیاز خود اقدام به تهیه دمبل دلخواه خود کنید . امیدواریم از این مقاله که یک راهنما برای انتخاب بهترین دمبل بوده است ، لذت برده باشید و برایتان مفید واقع شده باشد .

معرفی ۵۱ دمبل با کیفیت و ارزان

دمبل های کمتر از ۵ کیلوگرم

راهنمای خرید دمبل
خرید دمبل ایروبیک روکش‌دار ۳ کیلوگرمی بسته دو عددی

نقاط قوت

 • روکش مقاوم
 • عدم لغزش در سطح زمین
 • کیفیت و قیمت مناسب
انتخاب بهترین دمبل
خرید دمبل ۲ کیلوگرمی مدل رکورد کد ۲ بسته ۲ عددی

 

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم
 • قابل استفاده در منزل و باشگاه
 • مناسب برای ورزش های هوازی و تناسب اندام
انتخاب بهترین دمبل
خرید دمبل بدنسازی شش ضلعی ۵ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • با استحکام
 • جنس دسته از آلیاژ بادوام
 • مناسب برای تمرین در منزل
دمبل ایروبیک
خرید دمبل ایروبیک روکش‌ دار ۱ کیلوگرمی بسته دو عددی

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم
 • خوش دست و قیمت مناسب
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
دمبل قابل تنظیم
خرید دمبل رکورد مدل N2 ده کیلوگرمی بسته ۲ عددی

 

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم
 • قابلبت اضافه کردن وزنه
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • مناسب برای آقایان و بانوان
دمبل ایروبیک
خرید دمبل شش ضلعی ۱ کیلوگرمی رکورد کد ۲ بسته ۲ عددی

 

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم
 • مناسب برای بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • رنگ بندی متنوع
خرید دمبل ایروبیک
خرید دمبل ایروبیک روکش دار ۲ کیلوگرمی مدل ۰۲ بسته دو عددی

 

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم
 • مناسب برای بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • ضد لغزش در سطح زمین
دمبل ایروبیک روکش دار
خرید دمبل ایروبیک روکش‌ دار ۲ کیلوگرمی بسته دو عددی

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم
 • مناسب برای بانوان و استفاده در خانه
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • ضد لغزش در سطح زمین
دمبل ایروبیک
خرید دمبل ایروبیک روکش‌دار ۴ کیلوگرمی بسته دوعددی

 

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم
 • خوش دست
 • مناسب برای بانوان و استفاده در خانه
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • ضد لغزش در سطح زمین
راهنمای خرید دمبل ایروبیک
خرید دمبل ایروبیک روکش دار ۰٫۵ کیلوگرمی بسته دو عددی

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم
 • مناسب برای بانوان و استفاده در خانه
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • ضد لغزش در سطح زمین
دمبل ایروبیک
خرید دمبل ۱ کیلوگرمی مدل رکورد کد ۲ بسته ۲ عددی

 

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم
 • مناسب برای بانوان و استفاده در خانه
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • ضد لغزش در سطح زمین
 • قیمت مناسب و به صرفه
خرید دمبل ایروبیک
خرید دمبل ایروبیک ۰٫۵ کیلوگرمی بسته دو عددی

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم
 • مناسب برای بانوان و استفاده در خانه
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • ضد لغزش در سطح زمین
 • قیمت مناسب و به صرفه
دمبل ایروبیک صورتی
خرید دمبل ایروبیک روکش دار ۳ کیلوگرمی مدل ۰۱-Pink بسته دو عددی

 

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم
 • مناسب برای بانوان و استفاده در خانه
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • ضد لغزش در سطح زمین
 • قیمت مناسب و به صرفه
دمبل ایروبیک روکش دار
خریدد مبل مدل رکورد ۱ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم
 • مناسب برای بانوان و استفاده در خانه
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • ضد لغزش در سطح زمین
 • قیمت مناسب و به صرفه
دمبل ایروبیک
خریدد دمبل مدل رکورد ۲ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

 

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم
 • مناسب برای بانوان و استفاده در خانه
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • ضد لغزش در سطح زمین
 • قیمت مناسب و به صرفه
دمبل شش ضلعی
خرید دمبل شش‌ ضلعی ۵ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • دارای روکش لاستیکی
 • مناسب برای آقایان و بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • مناسب برای استفاده در خانه و باشگاه های ورزشی
دمبل ایروبیک
خرید دمبل ایروبیک رو کش دار ۱٫۵ کیلوگرمی بسته دو عددی

 

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم در برابر ضربه
 • مناسب برای آقایان و بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • مناسب برای استفاده در خانه و باشگاه های ورزشی
دمبل 0.5 کیلوگرمی مدل رکورد کد 2 بسته 2 عددی
خرید دمبل ۰٫۵ کیلوگرمی مدل رکورد کد ۲ بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم در برابر ضربه
 • مناسب برای آقایان و بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • مناسب برای استفاده در خانه و باشگاه های ورزشی
دمبل ایروبیک روکش‌ دار 1.5 کیلوگرمی بسته دو عددی
خرید دمبل ایروبیک روکش‌ دار ۱٫۵ کیلوگرمی بسته دو عددی

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم در برابر ضربه
 • مناسب برای آقایان و بانوان
 • رنگ بندی متنوع
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • مناسب برای استفاده در خانه و باشگاه های ورزشی
دمبل ایروبیک روکش دار ام دی ام 5 کیلوگرمی بسته 2 عددی
خرید دمبل ایروبیک روکش دار ام دی ام ۵ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

 

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم در برابر ضربه
 • مناسب برای آقایان و بانوان
 • رنگ بندی متنوع
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • مناسب برای استفاده در خانه و باشگاه های ورزشی
دمبل تامکس مدل دو کیلویی
خرید دمبل تامکس مدل دو کیلویی

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم در برابر ضربه
 • مناسب برای آقایان و بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • مناسب برای استفاده در خانه و باشگاه های ورزش
دمبل رکورد مدل 220 وزن 5 کیلوگرمی بسته 2 عددی
خرید دمبل رکورد مدل ۲۲۰ وزن ۵ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

 

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم در برابر ضربه
 • کیفیت ساخت بالا
 • مناسب برای آقایان و بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • مناسب برای استفاده در خانه و باشگاه های ورزش
دمبل ای کا یو کد 16 وزن 2 کیلوگرم بسته ۲ عددی
خرید دمبل ای کا یو کد ۱۶ وزن ۲ کیلوگرم بسته ۲ عددی

 

نقاط قوت

 • کیفیت ساخت بالا
 • میله ضد لغزش
 • مناسب برای آقایان و بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام
 • مناسب برای استفاده در خانه و باشگاه های ورزش
کتل بل ام دی ام وزن 4 کیلوگرم
خرید کتل بل ام دی ام وزن ۴ کیلوگرم

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم در برابر ضربه
 • کیفیت ساخت بالا
 • مناسب برای آقایان و بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام
 • مناسب برای استفاده در خانه و باشگاه های ورزش
دمبل ایروبیک روکش دار پویا کد 1623 وزن 2 کیلوگرمی بسته 2 عددی
خرید دمبل ایروبیک روکش دار پویا کد ۱۶۲۳ وزن ۲ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

 

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم در برابر ضربه
 • کیفیت ساخت بالا
 • مناسب برای آقایان و بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام
 • مناسب برای استفاده در خانه و باشگاه های ورزش
دمبل ایروبیک سان لاین مدل PINK VIOLET 5lb وزن 2.26 کیلوگرم بسته 2 عددی
خرید دمبل ایروبیک روکش دار پویا کد ۱۶۲۳ وزن ۲ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم در برابر ضربه
 • کیفیت ساخت بالا و طراحی منحصر به فرد
 • مناسب برای بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام
 • مناسب برای استفاده در خانه و باشگاه های ورزش
دمبل ایروبیک روکش دار پویا کد 1624 وزن 3 کیلوگرم بسته 2 عددی
خرید دمبل ایروبیک روکش دار پویا کد ۱۶۲۴ وزن ۳ کیلوگرم بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم در برابر ضربه
 • کیفیت ساخت بالا
 • مناسب برای بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام
 • مناسب برای استفاده در خانه و باشگاه های ورزش
دمبل آذیموس مدل AZ091 وزن 1.5 کیلوگرم بسته 2 عددی
خرید دمبل آذیموس مدل AZ091 وزن ۱٫۵ کیلوگرم بسته ۲ عددی

 

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم در برابر ضربه
 • کیفیت ساخت بالا
 • مناسب برای بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • مناسب برای استفاده در خانه و باشگاه های ورزش
دمبل کد 02 وزن 1.8 کیلوگرم بسته 2 عددی
خرید دمبل کد ۰۲ وزن ۱٫۸ کیلوگرم بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • دارای روکش مقاوم در برابر ضربه
 • کیفیت ساخت بالا و طراحی منحصر به فرد
 • مناسب برای آقایان و بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش های هوازی
 • مناسب برای استفاده در خانه و باشگاه های ورزش

دمبل های ۵ الی ۱۰ کیلویی

دمبل کد A8 وزن 10 کیلوگرمی بسته 2 عددی
خرید دمبل کد A8 وزن ۱۰ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • قابلیت تنظیم در دو حالت
 • میله ضد لغزش
 • کیفیت ساخت بالا
 • مناسب برای آقایان و بانوان
دمبل 10 کیلوگرمی مدل A1 بسته 2 عددی
خرید دمبل ۱۰ کیلوگرمی مدل A1 بسته ۲ عددی

 

نقاط قوت

 • قابلیت تنظیم وزنه
 • تنوع رنگ بالا
 • میله ضد لغزش
 • کیفیت ساخت بالا
 • مناسب برای آقایان و بانوان
دمبل 10 کیلوگرمی مدل A3 بسته 2 عددی
خرید دمبل ۱۰ کیلوگرمی مدل A3 بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • قابلیت اضافه کردن وزنه
 • تنوع رنگ بالا
 • میله ضد لغزش
 • کیفیت ساخت بالا
 • مناسب برای آقایان و بانوان
دمبل 10 کیلوگرمی مدل A2 بسته 2 عددی
خرید دمبل ۱۰ کیلوگرمی مدل A2 بسته ۲ عددی

 

نقاط قوت

 • قابلیت اضافه کردن وزنه
 • تنوع رنگ بالا
 • میله ضد لغزش
 • کیفیت ساخت بالا
 • مناسب برای آقایان و بانوان
دمبل 10 کیلوگرمی الماس مدل D1 بسته 2 عددی
خرید دمبل ۱۰ کیلوگرمی الماس مدل D1 بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • قابلیت اضافه کردن وزنه
 • تنوع رنگ بالا
 • میله ضد لغزش
 • کیفیت ساخت بالا
 • مناسب برای آقایان و بانوان
دمبل ده کیلوگرمی اسپرت بسته دو عددی
خرید دمبل ده کیلوگرمی اسپرت بسته دو عددی

نقاط قوت

 • قابلیت اضافه کردن وزنه
 • میله ضد لغزش
 • کیفیت ساخت بالا
 • مناسب برای آقایان و بانوان
دمبل بدنسازی مدل شش ضلعی 10کیلوگرمی بسته دو عددی
خرید دمبل بدنسازی مدل شش ضلعی ۱۰کیلوگرمی بسته دو عددی

نقاط قوت

 • میله ضد لغزش
 • کیفیت ساخت بالا
 • مناسب برای آقایان و بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام و بدنسازی
دمبل بدنسازی شش‌ضلعی 7.5 کیلوگرمی - دو عددی
خرید دمبل بدنسازی شش‌ضلعی ۷٫۵ کیلوگرمی – دو عددی

نقاط قوت

 • میله ضد لغزش
 • وزنه شش ضلعی
 • کیفیت ساخت بالا
 • مناسب برای آقایان و بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام و بدنسازی
دمبل اس اچ آر مدل N1 وزن 7.5 کیلوگرمی بسته 2 عددی
خرید دمبل اس اچ آر مدل N1 وزن ۷٫۵ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • میله ضد لغزش
 • وزنه شش ضلعی
 • کیفیت ساخت بالا
 • مناسب برای آقایان و بانوان
 • مناسب برای تناسب اندام و بدنسازی
دمبل سولید استیل وزن 10 کیلوگرمی بسته 2 عددی
خرید دمبل سولید استیل وزن ۱۰ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • میله ضد لغزش
 • قابلیت افزودن وزنه
 • متریال با دوام
 • مناسب برای تناسب اندام و بدنسازی
دمبل آذیموس مدل AZ091 وزن 9 کیلوگرم بسته 2 عددی
خرید دمبل آذیموس مدل AZ091 وزن ۹ کیلوگرم بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • میله ضد لغزش
 • کیفیت ساخت بسیار بلا
 • متریال با دوام و دارای روکش
 • مناسب برای تناسب اندام و بدنسازی
 • مناسب برای بانوان و آقایان
دمبل رکورد مدل A وزن 8 کیلوگرمی بسته 2 عددی
خرید دمبل رکورد مدل A وزن ۸ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

 

نقاط قوت

 • میله ضد لغزش
 • کیفیت ساخت بسیار بلا
 • دارای روکش با دوام
 • مناسب برای تناسب اندام و ورزش هوازی
 • مناسب برای بانوان و آقایان

دمبل های بیش از ۱۰ کیلوگرم

دمبل بدنسازی هنگدا مدل Rubber شش‌ضلعی وزن 15 کیلوگرم بسته دو عددی
خرید دمبل بدنسازی هنگدا مدل Rubber شش‌ضلعی وزن ۱۵ کیلوگرم بسته دو عددی

نقاط قوت

 • کیفیت ساخت بالا
 • وزنه های شش ضلعی
 • میله ضد لغزش
 • مناسب برای بانوان و آقایان
 • مناسب برای تناسب اندام و بدنسازی
دمبل بدنسازی شش‌ضلعی 15 کیلوگرمی - دو عددی
خرید دمبل بدنسازی شش‌ضلعی ۱۵ کیلوگرمی – دو عددی

 

نقاط قوت

 • کیفیت ساخت بالا
 • وزنه های شش ضلعی
 • میله ضد لغزش
 • مناسب برای بانوان و آقایان
 • مناسب برای تناسب اندام و بدنسازی
دمبل بدنسازی شش‌ضلعی 15 کیلوگرمی - دو عددی
خرید دمبل بدنسازی شش‌ضلعی ۱۵ کیلوگرمی – دو عددی

 

نقاط قوت

 • کیفیت ساخت بالا
 • وزنه های شش ضلعی
 • میله ضد لغزش
 • مناسب برای بانوان و آقایان
 • مناسب برای تناسب اندام و بدنسازی
دمبل بدنسازی شش‌ضلعی 12.5 کیلوگرمی - دو عددی
خرید دمبل بدنسازی شش‌ضلعی ۱۲٫۵ کیلوگرمی – دو عددی

نقاط قوت

 • کیفیت ساخت بالا
 • وزنه های شش ضلعی
 • میله ضد لغزش
 • مناسب برای بانوان و آقایان
 • مناسب برای تناسب اندام و بدنسازی
دمبل بدنسازی شش ضلعی 17.5 کیلوگرمی بسته 2 عددی
خرید دمبل بدنسازی شش ضلعی ۱۷٫۵ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

 

نقاط قوت

 • کیفیت ساخت بالا
 • وزنه های شش ضلعی
 • میله ضد لغزش
 • مناسب برای بانوان و آقایان
 • مناسب برای تناسب اندام و بدنسازی
دمبل بدنسازی مدل شش ضلعی 20 کیلوگرمی بسته 2 عددی
خرید دمبل بدنسازی مدل شش ضلعی ۲۰ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • کیفیت ساخت بالا
 • وزنه های شش ضلعی
 • مناسب برای بانوان و آقایان
 • مناسب برای تناسب اندام و بدنسازی
دمبل مدل 2202 وزن 20 کیلو گرمی بسته 2 عددی
خرید دمبل مدل ۲۲۰۲ وزن ۲۰ کیلو گرمی بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • کیفیت ساخت بالا
 • قابلیت افزودن وزنه
 • مناسب برای بانوان و آقایان
 • مناسب برای تناسب اندام و بدنسازی
دمبل مدل X1 وزن 12.5 کیلوگرمی بسته 2 عددی
خرید دمبل مدل X1 وزن ۱۲٫۵ کیلوگرمی بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • کیفیت ساخت بالا
 • میله ضد لغزش
 • متریال با کیفیت
 • مناسب برای بانوان و آقایان
 • مناسب برای تناسب اندام و بدنسازی
دمبل مدل شش ضلعی وزن ۱۲.۵ کیلوگرم بسته ۲ عددی
خرید دمبل مدل شش ضلعی وزن ۱۲.۵ کیلوگرم بسته ۲ عددی

نقاط قوت

 • کیفیت ساخت بالا
 • میله ضد لغزش
 • متریال با کیفیت
 • مناسب برای بانوان و آقایان
 • مناسب برای تناسب اندام و بدنسازی