راهنمای خرید کولر گازی و نکات لازم

blank**خیلی خوشحالم میکنی آخر مطلب نظرت رو بگی. مرسی 😉

راهنمای خرید کولر گازی

هوای تازه فضای خانه را مطبوع می کند. برای خریدن کولر باید طبق شرایطی مانند اندازه ی خانه، تنظیمات نصب و تعداد پنجره و روزنه های باز خانه نوع مناسب را انتخاب کنید. پین ورک راهنمای خرید کولر گازی برای شماست و با نکات زیر به شما کمک می کند تا یک خرید به صرفه و مناسب داشته باشید:

نکات مهم در خرید کولر گازی

۱) در فصل پاییز و زمستان به علت سرد شدن هوا و عدم استفاده و خرید کولر گازی، زمان مناسبی برای خرید وسایل خنک کننده است.
۲) اسپلیت ها معروف ترین نوع کولر گازی هستند اما انواع مختلفی از آن وجود دارد. از جمله کولر گازی اینورتر پرتابل یا قابل حمل ، کولر گازی پنجره ای و دیواری. کولر گازی پنجره ای باید درون محلی مانند پنجره قرار بگیرد اما کولر گازی پرتابل قابلیت جابجایی دارد و میتواند در هرجایی قرار بگیرد.
۳) دستگاهی انتخاب کنید که متناسب با اندازه ی اتاق باشد.
۴) با توجه به دفترچه راهنما، میزان سرمایش دستگاه را چک کنید.
۵) حتما به شاخص میزان مصرف بهینه انرژی دستگاه توجه کنید. کولرهایی که شاخص بالاتری دارند انرژی کمتری مصرف کرده و خیال تان را بایت قبض های ماهانه راحت می کنند.

نکات مهم در خرید کولر گازی

نکات مهم در خرید کولر گازی

۶) پره های دستگاه را تنظیم کنید. اگر دستگاه را در مرکز اتاق قرار دهید، میتواند همه ی نقاط دیگر را نیز خنک کند. اما اگر در محلی دیگر است بهتر است با تنظیم جهت پره ها، مسیر هوا را به سایر نقاط هدایت کنید.
۷)وسایل جانبی را چک کنید. استفاده از ریموت کنترل کار شما را راحت تر میکند. فیلترهایی نیز برای جلوگیری از ورود بیش از حد گرد و خاک به درون کولر باید وجود داشته باشد.
۸)بهتر است قبل از خرید کمی درباره ی برندهای مختلفی که درنظر دارید تحقیق کنید. پرس و جو از تجربه ی دوستان و آشنایان، خواندن نظرات مثبت  و یا نارضایتی مشتریان در سایت های معتبر و مقایسه ی قیمت ها کارهایی ست که خرید شما را مطمئن تر می کند.
۹) در زمان خرید حضوری در فروشگاه، اگر ممکن بود دستگاه را یکبار روشن کنید تا مطمئن شوید بدون صدای اضافی و پرقدرت کار می کند.
۱۰) بعضی از انواع کولر گازی به تنظیمات الکتریکی و برقی خاصی نیاز دارند. کمک گرفتن از یک نصاب خیالتان را بابت بی احتیاطی های احتمالی راحت می کند.
برای آشنایی بهتر با انواع کولر گازی و راهنمای استفاده از آن پیشنهاد می کنیم به وب سایت ما مراجعه فرمایید

اگر برای نصب کولر آبی و نصصب کولر گازی به کمک احتیاج داشتین متخصصین پین‌ورک آماده‌ی خدمت رسای هستند. کافیه روی لینک زیر کلیک کنید:

نصب کولر آبی و نصصب کولر گازی

 

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

blankشاید از اینا هم خوشت بیاد 😉