تست های رایگان جذاب و باحال

از این آزمون های رایگان اونی که دوست داری انتخاب کن و شروع کن. یادت باشه که در وب سایت ما عضو بشی.

تست هوش و خلاقیت

ذهنتو با این ۵۰ سوال خلاقانه و جذاب به چالش بگش

تعیین سطح زبان انگلیسی

با جواب به این سوالات خلاقانه، سطح دانش زبان انگلیسی خودتو مشخص کن

blank

تست اطلاعات عمومی

دانشتو از دنیا با این ۵۰ سوال مختلف و باحال محک بزن

blank

گرامر و لغت زبان انگلیسی

دانش خودتو از گرامر و دایره لغت، با این ۵۰ سوال باحال و خلاقانه محک بزن

blank

تست میزان کالری

کالری غذاها و ورزش های مختلف را حدس بزن و نتیجه را ببین

تیم ایران محتوا با افتخار این تست های رایگان و باحال را برای شما فراهم دیده و امیدواریم که شما در هر کدام از این تست های رایگان ، با دقت هر سوال را بخوانید و جواب دهید.

در هر کدام از این آزمون های رایگان ، وقتی شما به سوال جواب میدید و گزینه را انتخاب می کنید، جواب صحیح سوال مشخص می شود. با توجه به ورژن و نوع مورورگر اینترنت شما این مشخص شدن به ۲ شیوه اتفاق می افتد: ۱- گزینه صحیح بولد می شود ۲- گزینه صحیح بولد می شود و علامت تیک سبز صحیح بودن یا علامت قرمز ضربدر برای شما نمایش داده می شود.

لطفا سعی کنید به جواب خود فکر کنید و یادتان باشد که هدف این تست های رایگان یادگیری و سرگرمی می باشد. شما گزینه صحیح را با توجه به اطلاعاتی که دارید حدس بزنید و این آزمون های رایگان ما را به پایان برسانید.

خواهشا پس از وارد کردن اطلاعات خود و جواب سوالات گزینه ای تست های رایگان ، دکمه ارسال نتیجه را در آخر فرم فشار دهید تا نتیجه و جواب شما برای ما ارسال شود و ما پس از انجام تحلیل ها نتیجه کاملتر و جامع تر با ارائه راهکار های سازنده برای شما خواهیم فرستاد.

از طرف تیم وب سایت ایران محتوا امیدواریم از این آزمون های رایگان جذاب و باحال لذت ببرید. ما هر ماه سعی میکنیم یک تست جدید درست کنیم و در اینجا قرار خواهیم داد.

Our Other Website is about Dogs and the retriever breeds. its Called WikiRetriever