خلاقیت با وسایل ساده و دور ریختنی – قسمت ۲

در این سری از ویدیو های آموزش ساخت کاردستی و خلاقیت با وسایل ساده و دور ریختنی ما با شما به روش های ساده و کاربردی استفاده از وسایل دور ریختنی و یک کم استفاده رو به بررسی خواهیم کرد و مدرسان این ویدیوها قدم به قدم این

دانلود فایل ویدیویی

یکسری ابزار ثابت میخواد مانند چکش یا قیچی که معمولاً این چیزها در اکثر خانه ها پیدا میشه و اگر نبود شما می توانید با هزینه کم اینها را از خریداری کنید.

یکی از نکات مثبت خلاقیت با وسایل ساده و دور ریختنی این است که شما با استفاده از اقلام دور ریختنی و کم مصرف اینها را درست کردید و مخاطب با دیدن این ها سریع ارتباط برقرار کرده و از زیبایی خاصی به خانه و محل کار یا هر جایی که شما از استفاده میکنید خواهد داد و واقعاً جلب توجه خواهد کرد به خاطر اینکه این وسایل را با استفاده از خط خلاقیت درست شدند نه با استفاده از ماشین آلات خیلی سنگین و گران و استفاده از نیروی کار خیلی زیاد.

بلکه با استفاده از عشق و خلاقیت و ابزار ساده و دور ریختنی درست شدند که خود این قضیه، نشان دهنده ی دید بزرگ شخص سازنده آن است.

جدا از زیبایی که این وسایل خلاقانه میتونن به زندگی شما بیارن، مهمه که این مقوله را در نظر بگیریم که، پروسه آموزش ساخت کاردستی خودش میتونه یک راه خیلی خوبی برای تمرکز، یک راه خیلی خوبی برای استفاده صحیح از وقت و انرژی و یاد گرفتن چیزهای جدید باشه.

 

دانلود فایل ویدیویی

با استفاده از این سری ویدیوهای خلاقیت با وسایل ساده و دور ریختنی شما می‌توانید که پتانسیل خود را آشکار کرده و در خانه خود زیبایی های خلاقانه ای درست کنید

معمولا در بیشتر این خلاقیت ها و ساخت کاردستی هزینه مواد اولیه بسیار کم بوده و از چسب و چیزهایی که در ساخت و ساز و معماری استفاده میشه شما خیلی راحت میتونین از نزدیکترین مغازه تهیه کنید.

 

دانلود فایل ویدیویی

امیدوارم که قسمت سوم از این آموزش های خلاقانه و سری ویدیو های خلاقیت با وسایل ساده و دور ریختنی و ویدیو های آموزش ساخت کاردستی و وسایل زیبا و کاربردی استفاده کرده باشید

حتما بخوانید: آموزش تصویری گره زدن کراوات
حتما بخوانید: آموزش تصویری سوت زدن بدون استفاده از دست ها
حتما بخوانید: آموزش روش صحیح دوختن دکمه لباس
حتما بخوانید: آموزش تصویری تنفس مصنوعی
حتما بخوانید: ۲۰ ایده خلاقیت در باغبانی با استفاده از وسایل ساده و بی مصرف

لطفا نظر خودتون رو در مورد این مطلب به ما بگید. مرسی 🙂

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست