چگونه به انگلیسی فکر کنیم؟ (جلسه دوم)

blank**خیلی خوشحالم میکنی آخر مطلب نظرت رو بگی. مرسی 😉

 دانلود فایل ویدیویی

چگونه به انگلیسی فکر کنیم ؟ تا حالا از خودتون پرسیدین بزرگترین مانع یادگیری زبان انگلیسی و استفاده از آن برای شما چیه؟ آیا گرامر – Grammar – مهم ترین نقش رو تو یادگیری زبان داره؟ یا دایره لغات – Vocabulary  ؟ یا مهارت های شنیداری – Listening ؟ یا نوشتاری – Writing ؟ عامل تعیین کننده برای صحبت کردن بهتر چیه؟ چگونه زبان انگلیسی در زندگی روزمره ادغام میشه؟

زبان انگلیسی را در زندگی روزمره ادغام کنید.

از خودتون بپرسید با چه چیزهایی در طول روز سر و کار دارید که می تونید در زبان انگلیسی از اون ها استفاده کنید؟

بسیاری از وسایلی که ما به صورت روزمره و در برخی موارد روزانه بارها استفاده می کنیم قابلیت استفاده در زبان انگلیسی رو هم دارند، مثل تلفن همراه.

بسیاری از اپلیکیشن هایی که در طول روز از اون ها استفاده می کنیم قابلیت استفاده به انگلیسی رو دارند مثلا ابزار های مسیریابی یا Navigation.

به نظر شما استفاده از یک نرم افزار مسیریابی با تنظیمات انگلیسی چه چیزهایی رو میتونه به زبان انگلیسی در زندگی شما ادغام کنه؟

تو این قسمت به کارهایی می پردازیم که قابلیت انجام شدن به زبان انگلیسی رو دارند و در یادگیری زبان انگلیسی ما بسیار موثر خواهند بود.

همچنین براتون فاش می کنیم چرا این روش تاثیرگذاری بالایی در یادگیری زبان انگلیسی داره.

علاوه بر اون نشون میدیم که واقعا کارهای زیادی در طول روز ما انجام میدیم که با یکمی تمرین میتونیم ورژن انگلیسی اون رو تو ذهنمون انجام بدیم.

اگر اولین ویدیو از این مجموعه رو دارین میبینین حتما به بخش های دیگه هم سر بزنید تا روش های دیگه ای هم که براتون جمع آوری کردیم رو ببینید.

همینطور تو کامنت ها برای ما بنویسید شما چطور زبان انگلیسی در زندگی خود ادغام کردین. آیا سخت بود یا آسون؟ و اینکه آیا تاثیرش حیرت آور بود یا بود؟!!!!

امیدوارم جلسه دوم ” چگونه به انگلیسی فکر کنیم ” برای شما مفید بوده باشه. جلسات بعدی را می توانید در لینک های زیر مشاهده فرمایید.

جلسه اول

جلسه سوم

جلسه چهارم

جلسه پنجم

جلسه ششم

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

blankشاید از اینا هم خوشت بیاد 😉