چگونه به انگلیسی فکر کنیم؟ (جلسه چهارم)

 دانلود فایل ویدیویی

چگونه به انگلیسی فکر کنیم ؟ تا حالا از خودتون پرسیدین بزرگترین مانع یادگیری زبان انگلیسی و استفاده هدفمند از آن برای شما چیه؟ آیا گرامر – Grammar – مهم ترین نقش رو تو یادگیری زبان داره؟ یا دایره لغات – Vocabulary  ؟ یا مهارت های شنیداری – Listening ؟ یا نوشتاری – Writing ؟ عامل تعیین کننده برای صحبت کردن بهتر چیه؟ چگونه زبان انگلیسی در زندگی روزمره ادغام میشه؟

بیشتر انگلیسی گوش کنید

مهارت های چهارگانه یادگیری زبان عبارتند از

مهارت های شنیداری یا Listening skills

مهارت های خواندن یا Reading skills

مهارت های صحبت کردن یا Speaking skills

مهارت های نوشتاری یا Writing skills

مهارت شنیداری شامل توانایی های شناسایی آواها و کلمات در زبان انگلیسی، قدرت درک مطلب و … میشود.

در این ویدیو بدون اینکه بخواهیم خیلی در جزییات آکادمیک و کتابی listening وارد بشیم قصد داریم بگیم که ایم مهارت چقدر کاربردیه. علاوه بر اون تمرین کردنش نیاز به جا و مکان خاصی نداره، حتی به معلم هم احتیاج  نداره. شما می تونید زمان های متفاوتی در طول روز انگیسی گوش کنید و نیازی به قطع کردن کارهای دیگه تون هم نباشه.

ما میگیم برای یادگیری زبان انگلیسی و توقیت شنیدار نیازی نیست رو انگلیسی تمرکز کنید، نسیازی نیست همه کلمات بفهمید، فقط باید انگلیسی در فضایی که شما هستید پخش بشه و شما اون رو با شرایط و حس خودتون ارتباط بدید.

ایجاد ارتباط معنا دار چیزی که میشنوید با چیزی که میبینید و حس میکنید یا حدس می زنید حتی اگر معنی کاملش رو هم نفهمید باعث میشه شما شندیارتون تقویت بشه.

اگر اولین ویدیو از این مجموعه رو دارین میبینین حتما به بخش های دیگه هم سر بزنید تا روش های دیگه ای هم که براتون جمع آوری کردیم رو ببینید.

همینطور تو کامنت ها برای ما بنویسید آیا این روش رو امتحان کردید و هر روز ازش استفاده می کنید؟ آیا سخت بود یا آسون؟ و اینکه آیا تاثیرش حیرت آور بود یا بود؟!!!!

امیدوارم جلسه چهارم ” چگونه به انگلیسی فکر کنیم ” برای شما مفید بوده باشه. جلسات بعدی را می توانید در لینک های زیر مشاهده فرمایید.

جلسه اول

جلسه دوم

جلسه سوم

جلسه پنجم

جلسه ششم

لطفا نظر خودتون رو در مورد این مطلب به ما بگید. مرسی 🙂

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست