چگونه به انگلیسی فکر کنیم؟ (جلسه ششم)

 دانلود فایل ویدیویی

تا حالا از خودتون پرسیدین بزرگترین مانع یادگیری و استفاده از زبان انگلیسی برای شما چیه؟ آیا گرامر – Grammar – مهم ترین نقش رو تو یادگیری یک زبان داره؟ یا دایره لغات – Vocabulary  ؟ یا مهارت های شنیداری – Listening ؟ یا نوشتاری – Writing ؟ عامل تعیین کننده برای صحبت کردن بهتر چیه؟

انتخاب کردن هدف در همه کارها مخصوصا در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی باید اولین قدم در نظر گرفته بشه.

این هدف باید SMART باشه.

این هدف باید قابل دستیابی برای شما ولی در عین حال چالش برانگیز باید باشه.

یادمون باشه سنگ بزرگ علامت نزدنه. اهداف یادگیری و فکر کردن به زبان انگلیسی تون رو با سرعت مناسب و شدت مناسب انتخاب کنید.

نه اونقدر زیاد که نتونین انجامش بدین و دلسرد بشین. نه اونقدر ساده که ارزش تمرین کردن نداشته باشه و فقط نوعی خود گول زدن محسوب بشه.

یادمون باشه که یادگیری زبان یه شبه اتفاق نمیوفته و هر کسی هم این ادعا رو می کنه در یک جلسه یا ده جلسه به شما زبان انگلیسی یاد میده بدانید و آگاه باشید که شیادی بیش نیست. بنابراین اهداف دست نیافتنی و خنده دار انتخاب نکنید.

با خودتون رو راست باشید و هدفتون رو درست انتخاب کنید. وقتی هم هدف مشخص شد بهش متعهد باشید. تعهد شما به هدفی که دارید یعنی کم نذاشتن تو تمام جنبه های اون اعم از زمانش، سختیش و غیره.

اگر اولین ویدیو از این مجموعه رو دارین میبینین حتما به بخش های دیگه هم سر بزنید تا روش های دیگه ای هم که براتون جمع آوری کردیم رو ببینید.

همینطور تو کامنت ها برای ما بنویسید آیا این روش رو امتحان کردید و هر روز ازش استفاده می کنید؟ آیا سخت بود یا آسون؟ و اینکه آیا تاثیرش حیرت آور بود یا بود؟!!!!

جلسه اول

جلسه دوم

جلسه سوم

جلسه چهارم

جلسه پنجم

لطفا نظر خودتون رو در مورد این مطلب به ما بگید. مرسی 🙂

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست