چگونه به انگلیسی فکر کنیم؟ (جلسه سوم)

blank**خیلی خوشحالم میکنی آخر مطلب نظرت رو بگی. مرسی 😉

 دانلود فایل ویدیویی

چگونه به انگلیسی فکر کنیم ؟ تا حالا از خودتون پرسیدین بزرگترین مانع یادگیری زبان انگلیسی و استفاده هدفمند از آن برای شما چیه؟ آیا گرامر – Grammar – مهم ترین نقش رو تو یادگیری زبان داره؟ یا دایره لغات – Vocabulary  ؟ یا مهارت های شنیداری – Listening ؟ یا نوشتاری – Writing ؟ عامل تعیین کننده برای صحبت کردن بهتر چیه؟ چگونه زبان انگلیسی در زندگی روزمره ادغام میشه؟

من دستور می دهم. پس هستم!

برای موفق شدن در هر کاری باید اول باور داشته باشیم که می تونیم. اصول خودشناسی و هدف گذاری و خودباوری از فضای این مطلب خارجه. اما نکات و روش هایی که تو این علوم استفاده میشه برای یادگیری کاملا کاربردیه.

این اصول، ایجاد تغییرات هدفمند ذهنی جهت رسیدن به خواسته های ما رو تسریع می کنند. بنابراین یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک خواسته، نیاز به ایجاد یک سری تغییرات عادتی، رفتاری و ذهنی داره.

یکی از این اصول آمادگی برای جذب هست. می پرسین جذب چی؟ کلمات انگلیسی ؟ بله کلمات و خیلی چیزهای دیگه که شامل گرامر میشه، آوا ها، مترادف ها و متضادها و …. . شما وقتی برای کاری آماده میشین سرعت پاسگویی و جذب اطلاعات شما به شدت بالا میره.

گرم کردن در ورزش دقیقا همین کار رو انجام میده. عضله های بدن بعد از یک گرم کردن مناسب، توانایی بالاتری از خودشون به نمایش میذارند و بسیار کمتر آسیب می بینیند.

پس ما باید مغزمون رو برای یادگیری زبان آماده کنیم تا اون بتونه توان حداکثری خودش رو نشون بده. این ویدیو رو از دست ندید تا بفهمین یک روش خیلی ساده برای آمادگی مغز جهت یادگیری زبان چیه.

اگر اولین ویدیو از این مجموعه رو دارین میبینین حتما به بخش های دیگه هم سر بزنید تا روش های دیگه ای هم که براتون جمع آوری کردیم رو ببینید.

همینطور تو کامنت ها برای ما بنویسید آیا این روش رو امتحان کردید و هر روز ازش استفاده می کنید؟ آیا سخت بود یا آسون؟ و اینکه آیا تاثیرش حیرت آور بود یا بود؟!!!!

امیدوارم جلسه سوم ” چگونه به انگلیسی فکر کنیم ” برای شما مفید بوده باشه. جلسات بعدی را می توانید در لینک های زیر مشاهده فرمایید.

جلسه اول

جلسه دوم

جلسه چهارم

جلسه پنجم

جلسه ششم

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

blankشاید از اینا هم خوشت بیاد 😉